Srpen 2007

Dům Evy Longorie

26. srpna 2007 v 11:29 | Janik09
Eva Longoria (Gabrielle)
Je nejdrobnější ze všech čtyřech manželek, ale dům má obrovský jak palác. Čím je totiž Eva Longoria (32) slavnější, tím větší a větší jsou její obydlí.
Před rokem koupila dům, za který zaplatila bezmála 80 milionů korun. Atypicky řešená stavba leží na kopci v Hollywood Hills a je z ní úžasný pohled na město i kaňon. V domě je šest ložnic, šest koupelen, kinosál, fitness, sauna a dva bazény - vnitřní i vnější.
Momentálně plánuje, že v tomto domě bude žít i po svatbě s basketbalistou Tony Parkerem.

Dům Teri Hatcher

26. srpna 2007 v 11:29 | Janik09
Teri Hatcher (Susan)
Teri (42), nejlépe placená hvězda seriálu, žije paradoxně v nejskromnějším domě. Její vila s obytnou plochou 400 metrů čtverečních leží v údolí San Fernando. V těsném sousedství Teri žije George Clooney.
Dům, ve kterém herečka bydlí už několik let, je zařízený tmavým dřevěným nábytkem a stěny zdobí mozaiky. V zahradě se vyjímá dvacetimetrový bazén a v lesíku za domem se Teri může procházet kolem soukromého rybníku.
Rozvedená Teri v domečku, který koupila za bezmála 50 milionů korun, bydlí s desetiletou dcerou Emerson. Polohu si herečka nemůže vynachválit - do studia to má pouhých 5 minut.

Dům Marcie Cross

26. srpna 2007 v 11:28 | Janik09
Marcia Cross (Bree)
Červenovláska (45), která má v seriálu permanentní manželské problémy, je v soukromí absolutně šťastná. S manželem Tomem Mahoneym a nedávno narozenými dcerami - dvojčaty žije v rozlehlém domě v Santa Monice.
Manželé dům koupili před dvěma roky za 55 milionů korun a kompletně ho zrekonstruovali. Samozřejmě nechybí bazén, ukrytý v zahradě za domem. Mimochodem - Marcia v soukromí vůbec nevaří, rodina se stravuje v restauracích.

Dům Felicity Huffman

26. srpna 2007 v 11:27 | Janik09
Felicity Huffman (Lynette)
Její vilu v Los Angeles chrání před pohledy nepovolaných vysoká betonová zeď. Omítka domu je světlá, o to více vynikají červené krovy na všech střechách.
Felicity Huffman (44) bydlí v zajímavě členěném domě s manželem Williamem Macym, za kterého je provdaná už deset let, a s dcerami Sophií a Georgií. Obydlí si umí náležitě užít: "Zbožňuji švédský nábytek, čtení v posteli a dobrý čaj," prozrazuje blondýnka.

Fotogalerie Z.M.

26. srpna 2007 v 11:26 | Janik09
Eva Longoria tady není ale můžete se na ní podívat v rubrice Eva Longoria.
Marcia Cross
Jsou to krásné fotky, ale přijde mi, že je tam moc hubená.Ona je štíhlá i normálně, ale na těch fotkách je opravdu moc

Nicollette Sheridan ___________________________________________________________________________

___Teri Hatcher__________________________________________________________________________


Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-01.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-02.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-03.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-04.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-05.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-06.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-08.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://buzznet-00.vo.llnwd.net/media/jj1/2007/08/hatcher-badgley/teri-hatcher-badgley-mischka-09.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
_Felicity Huffman______________________________________________________________
Tapetky!!!!:-)

Nicollette Sheridan-Edie Britt

26. srpna 2007 v 10:58 | Janik09


V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Edie Brie, je velmi ctižádostivá žena a vše co chce, tak také dostane. Velmi si zakládá na svém vzhledu. Byla již 2x vdaná.

V českém znění: Martina Menšíková

Nicollette Sheridan

Místo narození: Worthing, Sussex , England
Datum narození: 21. listopad 1963


Nicollette Sheridan se narodila 21.11.1963 v Anglii, ve znamení štíra anglické herečce Sally Sheridan. Měří 171 cm. Nikdy nepoznala svého biologického otce a sama říká, že za svého otce považuje pozdějšího přítele matky, Tellyho Savalase. V patnácti letech potkala Leifa Garretta a žila s ním v domě jeho matky. Vztah trval šest let. Byla zasnoubená např. se švédským hercem Nicklasem Soderblomem.

V roce 1990 byla magazínem People zvolena mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Od roku 1991 do roku 1993 byla vdaná za herce Harryho Hamlina. V roce 2004 byla módním kritikem Blackwellem zvolena nejhůře oblékanou celebritou. Má propíchnuté pouze jedno ucho, proto nosí hlavně klipsové náušnice. Mluví řecky. Od tří let jezdí na koni. Má zlatého retrívra Olivera. Je vegetariánka.

Filmy kde jsme jí mohli vidět např: I Woke Up Early the Day I Died, Tlustoch z Beverly Hills, Spy Hard, Indictment: The McMartin Trial, Virus, Noises Off..., Dead Man's Folly, The Sure Thing.

Seriály: Paper Dolls (Taryn Blake), Knots Landing (Paige Matheson), Zoufalé manželky(Edie Britt).

Debutovala v roce 1984 v televizním dramatu Paper Dolls. Proslavila se hlavně rolí Edie Britt v populárním americkém seriálu Desperate Housewives. Momentálně je zasnoubená se zpěvákem Michaelem Boltonem, svým ex-přítelem. Nemá žádné děti.

Fotogalerie:

Wallpapers:

Brenda Strong-Mary Alice Young

26. srpna 2007 v 10:58 | Janik09

V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Celá první série se točí kolem smrti Mary Alice, která se první díl zastřelí a její kamarádky chtějí vědět co jí k tomuto kroku vedlo.

Brenda Strong

Místo narození: Brightwood, Oregon, USA
Datum narození: 25. březen 1958

Filmy:
"The Last Guy on Earth" (2006),
"Missing Brendan" (2003),
"Teddy Bears' Picnic" (2002),
"The Deep End of the Ocean" (1999),
"Get a Job" (1998),
"Spaceballs" (1987),
"Weekend Warriors" (1986), . . .

TV - seriály:
"Everwood" (2000 - 2005)
"Nip/Tuck" (2003)
"7th Heaven" (2000 - 2002)

TV-hostování:
"Island City" (1994)
"Scorch" (1992),…

Vyrůstala v Portlandu v Oregonu. V Arizoně navštěvovala státní univerzitu, kde studovala muzikál. Po skončení školy, se přestěhovala do Los Angeles a brzy byla k vidění v různých televizních a filmových rolích. Brenda je vdaná a se svým maželem a synem žijí v Los Angeles a v Los Angeles má své vlastní Yoga studio.

Fotogalerie:

Felicity Huffman-Lynette Scavo

26. srpna 2007 v 10:57 | Janik09


V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Lynette Scavo byla velmi úspěšnou manažerkou, ale po tom co se před 6 lety vdala, tak z práce odešla a plně se věnuje své roli matky. Její manžel Tom, nebývá moc často doma, takže starost o jejich 4 hyperaktivní děti, je zcela na ní. Tekže není divu, že někdy na konci dne je na pokraji zhroucení.

V českém znění: Ivana Milbachová

Felicity Huffman

Místo narození: Bedford, New York, USA
Datum narození: : 9. prosince 1962

Filmy:
"Christmas with the Kranks" ( 2004)
"Raising Helen" (2004)
"Magnolia" (1999)
"The Spanish Prisoner" (1997)
"Hackers" (1995),
"Things Change" (1988)


TV - seriály:
"Out of Order" (2003)

TV-hostování:
"Frasier" (2003)
"Chicago Hope" (1997)
"The XFiles" (1993)
"Law and Order" (1992)

Felicity Huffman se narodila 9. prosince 1962 v New Yorském Bedfordu ve znamení střelce. Celé její jméno je Felicity Kendall Huffman, měří 165 cm. Její přezdívka je Flicka. Felicity má šest starších sester a jednoho mladšího bratra. Své dětství strávila v horském městečku Aspen ve státě Colorado, kde vyrůstala se svou matkou, kterou manžel opustil když byl Felicity pouhý jeden rok.

Již na střední škole se začala věnovat herectví. Maturovala v roce 1981 a posléze se odebrala na Newyorskou univerzitu, kde vystudovala dramatický obor. Po skončení univerzity v New Yorku odjela do Londýna kde studovala herectví na Královské akademii dramatického umění.

Ačkoliv se Felicity Huffman věnuje herectví už od dob, kdy navštěvovala střední školu, dlouhá léta jen paběrkovala. Objevovala se v řadě filmů a seriálů, ale výraznější role se jí dlouho vyhýbaly. Jednou se ale smůla prolomit musela a po překročení čtyřicítky se tak konečně stalo. Úspěch zaznamenala, když získala jednu z hlavních rolí v seriálu Zoufalé manželky. Za roli Lynette Scavo byla třikrát nominovaná na Zlatý globus a odnesla si i cenu Emmy. Vedle role věčně vystresované domácí hospodyňky Lynette, která se kvůli manželovi vzdá povolání manažerky, má Newyorčanka Felicity Huffman na kontě další úspěchy, které ji řadí k uznávaným herečkám. Byla nominována na Oscara za film TransAmerika, soška jí sice unikla, ale za stejnou roli trans sexuálky dostala Zlatý globus. Září i na divadelních prknech na Broadway kde hrála v celé řadě her jako Dangerous Corner, Shaker Heights a The Joy of Definitely Gong Somewhere. Hrála také ve hře Speed the Plow Davida Mameta a za roli Donnie v Mametově Cryptogramu získala cenu Obie.

Během dospívání se potýkala s bulímií i anorexií a kdoví, jak by to dopadlo, kdyby ve dvaceti letech nepotkala o dvanáct let staršího kolegu Williama H Macyho, jenž byl v divadelním souboru Atlantic Theater Company jejím učitelem. Díky němu se dostala ze svých problémů a navíc našla partnera na celý život. Společně se objevili v řadě televizních snímků a po patnáctiletém vztahu se Felicity a William vzali 6. září 1997. 1. srpna 2000 se jim narodilo jejich první dítě, dcera Sophia Grace. O dva roky později, 14. března 2002 se jim narodila druhá dcera Georgia Grace. Felicity žije v Los Angeles.

A soukromí? Její rodiče se rozvedli,když byl Felicity rok. Matka na ní neměla moc času, protože Felicity má šest starších sester a jednoho mladšího bratra (skvělá průprava na její seriálovou postavu matky početné ukřičené rodiny). Jako dítko byla dost temperamentní a už v 15 letech si našla práci v televizní společnosti. Kdepak utírat nádobí, Felicity chtěla dobýt svět. Paradoxně se jí to povedlo právě rolí zoufalé hospodyňky. Velká obdivovatelka Tiny Turner se ovšem neomezuje jen na herectví,letos vydala svou první knihu s názvem A Practical Handbook for the Boyfriend, kterou napsala se svou nejlepší kamarádkou, filmovou producentkou Patricií Wolff.

Muž jejího života! Od roku 1997 vede spořádané manželství s hercem Williamem Hallem Macym, s nímž má dvě dcery. Se svým manželem, tehdy coby učitelem, se setkala ještě jako studentka na scéně Atlantic Theater Company, kterou William Macy založil se svým spolužákem, Davidem Mametem. "Manželovi vděčím za svůj úspěch." Říká Felicity. "Jsme tzv.pracující pár,který doma cvičí role, stejně jako jiní trénují na domácím trenažéru, neboť dobré scény se musí nacvičit jako operace na otevřeném srdci."

Felicity si dokáže užívat života, po boku svého manžela prožívá šťastné období, jež dává zapomenout na problémy, na které si kvůli pocitu, že není dost hezká zadělala v mládí. Rozhodně jí nechybí ani smyl pro humor a bez okolků si utahuje i ze svých dřívějších problémů s váhou. Když nedávno dělala rozhovor pro jeden časopis, na závěr si z legrace nadiktovala, co má v článku stát. "Napište,že Felicity Huffman je velmi chytrá. A hlavně hubená. . ."

Fotogalerie:

Wallpapers:

Eva Longoria-Gabrielle Sollis

26. srpna 2007 v 10:56 | Janik09


V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Gabriel Solis, bývalá modelka, má vlastně všechno, o čem vždy snila: bohatého manžela, velký dům a bezstarostný život. Ale už i Gabriell poznala, že jenom peníze člověka šťastným neudělají. Nechává se utěšovat od zahradníka, naivního mladého hocha jménem John, který se do ní zamiloval...

V českém znění: Tereza Bebarová

Eva Longoria

Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Datum narození: 15. März 1975

Filmy:
"Snitch'd" (2003)

TV - seriály:
"Dragnet" (2003)
"The Young and the Restless" (2001-2003)
"Báječní a bohatí" (1987)

TV-hostování:
"Beverly Hills 90210" (2000)

Eva Longoria se narodila 15. března 1975 v Corpus Christi, Texas ve znamení Ryb. Celé její jméno je Eva Jacqueline Longoria, měří 157cm. Její rodiče jsou Američané mexického původu. Pochází z katolické rodiny. Má tři starší sestry ( Esmeralda, Elizabeth, Emily). Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Zprvu to vypadalo, že o Evě nebude ani vidu, ani slechu. Vrhla se na studium mechaniky pohybu těles a úspěšně odpromovala. Poté se zúčastnila soutěže talentů, vyhrála a odjela do L.A., které jí učarovalo a ona zase učarovala jistému hledači talentů, který s ní hned podepsal smlouvu. Pak přišly první nevelké role v seriálech Báječní a bohatí a Beverly Hills 90210 (1987), v roce 1993 zazářila v roli Isabelly v seriálu Mladí a neklidní. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol.

Přelomem její kariéry se stal veleúspěšný a to díky seriálu Zoufalé manželky (2003). Ztvárnila zde Gabriele Solis, svéráznou a vychytralou modelku, ale především manželku bohatého Carlose. Ve volném překladu by se dal název přeložit jako "Všehoschopné ženy v domácnosti". Jak sama říká: "Už ve chvíli, kdy jsem si přečetla scénář, věděla jsem, že tohle bude něco speciálního". Díky této roli ji poznal celý svět. Potom přišla její plátnová premiéra - film Strážce (2006), kde si zahrála po boku Michaela Douglese, Kim Basinger a Kiefera Sutherlanda. Tento filmový tah pro ni znamenal hodně - už ji neznají jen diváci Zoufalých manželek. Tento film rozhodně není jejím posledním. V dubnu vyšel na DVD film Drsné časy, kde Eva hraje s Christianem Balem.

Eva Longoria je hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.

V roce 2002 se Eva provdala za herce Tylera Christophera, ale manželství jim vydrželo pouhé 2 roky. A 7.7.2007 uzavřela ve Francii manželství s basketbalistou Tonym Parkerem, který je sice mladší než ona, ale zato podstatně větší, takže každý polibek je takové protahovací cvičení. Každopádně oba září štěstím.

Fotogalerie:

Wallpapers:

Teri Hatcher-Susan Mayer

26. srpna 2007 v 10:44 | Janik09


V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Susan Mayer je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještě že má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se Susan dostane k zoufalému, neobratnému pokusu seznámit se s novým sousedem Mikem, ale není jediná, kdo by se rád s novým obyvatelem blíže seznámil.

V českém znění: Dana Černá

Teri Hatcher

Místo narození: Sunnyvale, Kalifornie, USA
Datum narození: 8. prosince 1964

Filmy:
"Spy Kids" (2001)
"Tomorrow Never Dies" ("Zítřek nikdy neumírá") (1997)
"Tango & Cash" (1989)
"The Big Picture" (1989)

TV - seriály:
Lois & Clark: The New Adventure of Superman" (1993)
"The Love Boat" (1977)

TV-hostování:
"Two and a Half Men" (2004),
"Seinfeld" (1993)
"Star Trek: The Next Generation" (1988)

Teri Hatcher se narodila 08.12.1964 v Sunnyvale, Kalifornie. Ve znamení Střelce. Její otec byl fyzik a matka se zabývala informatikou. Původně se chtěla věnovat matematice a technickým oborům, ale zájem o divadlo zcela změnil její záměry. Nedokončila technickou školu De Anza College a studovala herectví v American Conservatory Theater.

Nejprve se živila jako tanečnice v San Franciscu, než se začala objevovat jako host v řadě TV seriálů, např. Capitol, L.A. Law (Právo v Los Angeles - ČTV), Star Trek: The Next Generation (Star Trek: Nová generace - ČTV), Quantum Leap (Kvantový skok), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Seinfeld a Saturday Night Live. Větší úlohy vytvořila v kriminálním seriálu MacGyver - ČTV (1986-90) a v komediálních seriálech The Love Boat (1985-86, Loď lásky), Karen's Song (1987, Karenina píseň) a Sunday Dinner (1991, Nedělní večeře). Velkou popularitu jí přinesla postava temperamentní novinářky Lois Laneové v úspěšném seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman (1993- , Superman - ČTV), jehož jednu epizodu (It's a Small World After All) sama napsala.

Ve filmu se nejprve uplatnila ve vedlejších rolích v komediálním žánru. Ke zlepšení jejího postavení v Hollywoodu došlo v pol. 90. let, kdy vytvořila klíčové ženské postavy v komerčně úspěšných filmech: svůdná a nebezpečná femme fatale Claudette, žena šéfa narkomafie (Eric Roberts), v kriminálním dramatu Neběští vězni (r. Ph. Joanou); špičková sportovkyně Becky, která se připlete do řemesla nájemným vrahům, v gangsterské komedii Drsný a drsnější (r. J. Herzfeld).Další úspěšný seriál který jí hodně proslavil jsou samozřejmě Zoufalé manželky kde ztvárnila Susan,kterou opustil muž kvůli sekretářce, a tak se snaží ilustrovat dětské knížky, vychovávat už dávno vychovanou dceru a zapůsobit na tajemného instalatéra Mika.

Dále jako Paris Carverová, manželka zlodušského mediálního magnáta (Jonathan Pryce) a bývalá milenka Jamese Bonda (Pierce Brosnan), ve špionážní komedii Zítřek nikdy neumírá (r. R. Spottiswoode). Poprvé byla T. H. provdána za sportovního trenéra Marcuse Leitholda (1988-90) a jejím druhým manželem je od 1994 herec Jon Tenney, s nímž má dceru Rose Emerson.

Fotogalerie:

Wallpapers:

Marcia Cross-Bree Van De Kamp

26. srpna 2007 v 10:44 | Janik09
V seriálu "Zoufalé manželky" hraje:

Bree Van De Kamp je silná, perfekcionalistická žena. V jejím okolí musí mít vše své místo. Na city nemá takováto perfektní hospodyňka čas. I přes všechny tyto své vlastnosti a nebo právě kvůli nim, nemá štěstí ani na muže.
V českém znění: Lucie Juřičková

Marcia Cross

Místo narození: Marlborough, Massachusetts, USA
Datum narození: 25. duben 1962


Filmy:
"Living in Fear" ( 2001),

"Bad Influence" (1990), . . .

TV - seriály:
"Everwood" (2002)
"Melrose Place" (1992), . . .

TV-hostování:
"The King of Queens" (2003),
"C.S.I.: Crime Scene Investigation" (2001),
"Ally McBeal" (2000), "Seinfeld" (1997)

Marcia Gross se narodila 25.3.1962 v Marlborough, Massachusetts,v USA ve znamení Berana. Známe ji jako seriálovou hvězdu už od prvních let, kdy se k nám americké seriály začaly pomalu importovat. Nejvýrazněji se v myslích diváků usadila za éry slavného seriálu Melrose Place, kde ztvárnila poněkud nevyrovnanou doktorku Kimberly Shaw. Objevila se také v Ally McBealové, Everwoodu a řadě dalších populárních pořadů - její profesní životopis připomíná seznam nejúspěšnějších amerických televizních seriálů od poloviny osmdesátých let. V Zoufalých manželkách pro změnu hraje cílevědomou Bree Van De Kamp, která má svůj život jasně nalinkovaný a všechno, co udělá, musí být naprosto perfektní. Tuto povahovou stránku její role dokonale vystihuje i oblečení, které pro ni kostymérky vybírají a konečný uhlazený celkový vzhled. Bree je vždy bezchybně učesaná, decentně nalíčená a skvěle elegantně oblečená. Když se na ni a její fotografie podíváme i mimo filmovou scénu, vlastně se až tak od Bree v civilním životě neliší. Této ženě to zkrátka sluší naprosto vždy, ať se s manželem prochází po městě, jde na nákupy nebo na vyhlašování cen akademie. Přestože se džínům a pohodlnějšímu oblečení nevyhýbá, vždycky svému celkovému vzhledu dodá punc elegance a pokaždé vypadá jako pravá dáma

Letos i v loňském roce byla za svou roli v Zoufalých manželkách nominována na Zlatý glóbus v kategorii "Nejlepší herečka" v roce 2005 ve stejné kategorii také na cenu Emmy. V současné době natáčí čtvrtou sérii tohoto úspěšného seriálu.

Marcia Cross se nezajímá pouze o herectví. Nedávno získala titul z psychologie. Také se jí narodila dvojčátka dvě krásné holčičky. Eden a Savannah přišly na svět 20.února 2007 v Los Angeles…

Fotogalerie:

Wallpapers:

Jsi psychopat???:o)

26. srpna 2007 v 10:44 | Janik09 |  Testy
1.
Tohle je původní, nefalšovaný psychologický test. Je to příběh jedné dívky.
Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jako si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se na tomto pohřbu do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.
Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry?
------------odpovězte a popojeďte níže---------------------------
Odpověď: Dívka doufala, že se se svým milovaným chlapcem potká opět na pohřbu.
Pokud jste odpověděli správně, přemýšlíte jako psychopat.
Tento test vytvořil jeden slavný psycholog, aby otestoval, zda někdo má mentalitu vraha. Drtivá většina uvězněných masových vrahů odpověděla na tento test správně.
Pokud jste neodpověděli správně, je to pro vás dobrá zpráva - nemáte mysl psychopata a potencionálního vraha.
Pokud vaši přátelé odpověděli na tento test správně, pak vám doporučuji, abyste si od nich drželi odstup.

Gumítci

24. srpna 2007 v 19:33 | Janik09 |  Super obrázky
Já fakt miluju gumové medvídky :o) tak si je prohlédněte v jiné podobě.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/300W/fs7.deviantart.com/i/2005/248/8/4/Mid_Day_Sonata_by_nonphotoblue.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
a3